Депутати обрали керівництво та склад постійних комісій Вінницької обласної ради

В ході установчої сесії Вінницької обласної ради VIII скликання, депутати ухвалили рішення щодо оптимізації структури облради, скоротивши кількість постійних комісій з 13 до 7. 

Так, у Вінницькій облраді сформовано та затверджено постійні комісії та їх персональний склад:

Постійна комісія з питань фінансів та бюджету

Коровій Валерій Вікторович – голова

Заболотна Наталя Михайлівна – заступник

Якубович Галина Анатоліївна – секретар

Ткачук Геннадій Віталійович

Шевчук Олександр Петрович

Пигуля Віктор Миколайович

Тесьминецький Василь Петрович

Шевченко Іван Олександрович

Бабчук Олександр Вікторович

Павлуник Світлана Миколаївна

Шевченко Олег Анатолійович

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів

Грубеляс Ігор Петрович – голова

Хребтій Ярослав Віталійович – заступник

Сандул Наталія Миколаївна – секретар

Донець Віталій Григорович

Радогощина Юлія Володимирівна

Гуменчук Ілля Володимирович

Роднікова Вікторія Валеріївна

Колесник Ірина Миколаївна

Костюк Володимир Григорович

Ярова Галина Григорівна

Царенко Олександр Іванович

Постійна комісія з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування

Скальський Владислав Володимирович – голова

Прідолоба Володимир Михайлович – заступник

Кравчук Олександр Миколайович – секретар

Крижанівський Анатолій Іванович

Подолян Василь Васильович

Хміль Ігор Вікторович

Гижко Андрій Петрович

Чернега Ярослав Анатолійович

Шаповалов Євгеній Олегович

Яцина Ігор Іванович

Ткачук Сергій Геннадійович

Постійна комісія з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту

Замкова Наталія Леонідівна – голова

Станіславенко Людмила Анатоліївна – заступник

Каменщук Тетяна Дмитрівна – секретар

Пиндус Василь Васильович

Побережна Тетяна Іванівна

Кривешко Сергій Сергійович

Корнійчук Андрій Володимирович

Пойда Павло Петрович

Цимбал Інна Володимирівна

Гатауллін Ірек Фархатович

Костюк Вадим Анатолійович

Постійна комісія з питань агропромислового розвитку та земельних відносин 

Бень Віталій Вікторович – голова

Мороз Павло Андрійович – заступник

Гнатишен Володимир Михайлович – секретар

Гондарук Василь Якович

Кавун Олександр Федорович

Август Віталій Анатолійович

Хом’як Олександр Миколайович

Спориш Іван Дмитрович

Мазуренко Володимир Васильович

Дяченко Олег Михайлович

Рудович Андрій Анатолійович

Постійна комісія з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури

Ковальов Андрій Євгенійович – голова

Терещук Руслан Васильович – заступник

Івасюк Ірина Олексіївна – секретар

Поліщук Андрій Леонідович

Якубовський Сергій Олександрович

Форманюк Микола Вікторович

Масленніков Олександр Георгійович

Стукан Олег Степанович

Коник Денис Вікторович

Олійник Сергій Олександрович

Мазуренко Денис Анатолійович

Урдзік Віталій Валерійович

Постійна комісія з питань правової політики, етики та депутатської діяльності

Мілієнко Олена Анатоліївна – голова

Квітко Роман Іванович – заступник

Ваколюк Людмила Євгенівна – секретар

Підгорняк Олександр Олександрович

Легеза Олег Вячеславович

Василишен Юрій Володимирович

Щербаківська Людмила Михайлівна

Мазур Геннадій Федорович

Мельничук Іван Іванович

Вельган Валентина Михайлівна

Нарожна Мар’яна Олександрівна

Гуцол Сергій Віталійович

Вінницькі Вісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Секретарем Ладижинської міської ради обрано представницю "Української Стратегії Гройсмана" Людмилу Бучко

Пн Лис 23 , 2020
Секретарем Ладижинської міської ради 8 скликання обрано Людмилу Бучко, яка очолює міську партійну організацію “Української Стратегії Гройсмана”.  Про це пише сайт ladyzhyn.news. Під час першого засідання сесії Ладижинської міської ради новообрані депутати шляхом таємного голосування обрали секретаря міської ради. Кандидатуру Людмили Бучко підтримали 22 депутати з 26.  Нагадаємо, Людмила Бучко обіймає […]

Важливо

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial