Вінничанин Олександр Геркалюк понад 30 років виготовляє, ремонтує і колекціонує гітари та мріє створити музей гітари у Вінниці.

Коли береш розбиту гітару і робиш з неї лялечку – ці почуття не передати словами, –

Пан Олександр має заповітну мрію – створити у Вінниці музей гітари. Однак він невпевнений чи зацікавить когось така пропозиція. Адже у місті вже є чимало цікавих музеїв: української марки, моделей автотранспорту, фотоапаратів.

Колекціонер пропонує творити музей там, де працюють музиканти, адже інструменти потребують професійного догляду. Зокрема, він розглядає приміщення училища культури і мистецтв імені Леонтовича або педагогічний університет.

Нині колекція налічує 120 гітар, 4 з яких чоловік створив самостійно. Також є рідкісні екземпляри, зокрема гітара від колишнього президента Болгарії.

Редакція "Вінницькі Вісті"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Збірна Вінниччини здобула першість на чемпіонаті України серед ДЮСШ зі стрільби із гвинтівки

Чт Жов 8 , 2020
У вінницькому тирі «Динамо» відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ зі стрільби із гвинтівки, учасниками якого стали 16 команд з різних областей України. Першість у командному заліку здобула збірна Вінниччини. Учасниками змагань могли стати спортсмени 1997 р. н. і молодші. Результати командного заліку: 1 місце – Вінницька ОДЮСШ стрільби ( 661 […]