Вінничани привезли комплекти медалей з українських чемпіонатів

Вінниця має чергові золоті, срібні та бронзові медалі у скарбниці місцевого спорту. Про це повідомили у мерії міста.

Так нещодавно у м. Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №1. Перше місце в забігу на 3000 метрів посів Роман Войтюк. У забігу на 5000 метрів друге місце посів Віталій Сеник. А у змаганнях з бігу на 800 метрів бронза дісталась Владиславу Хоменському.

У м.Чернівцях відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту серед усіх вікових категорій. У ньому взяли участь вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №3. У номінації «крос-кантрі-елімінатор серед молодших юнаків» перше місце посів вінничанин Марк Білінський. Срібло отримав Олександр Дмитрик.

Нагадаємо, вихованці вінницької ДЮСШ перемогли в чемпіонаті області.

Редакція "Вінницькі Вісті"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

На Вінниччині триває проєкт «Молодіжний резерв»: імена переможців дізнаємося 12 вересня

Чт Сер 27 , 2020
Менше трьох тижнів залишилося до оголошення переможців конкурсу проєктів, які створювали на Вінниччині учасники програми «Молодіжний резерв». Чиї розробки увійдуть до «Стратегії 2030» – комплексного 10-річного плану розвитку Вінниччини, конкурсанти дізнаються 12 вересня – напередодні Дня міста Вінниці. Про те, як працювалося молоді над проєктами в період карантину, як відбувається […]